2018 wat was je een top jaar Ik heb zoveel leuke en mooie dingen kunnen en mogen doen, Ik hoop dat 2019 net zo succes vol mag worden Voor iedereen een heel gelukkig ,sportief en vooral gezond 2019
Vandaag geen F-proef gereden, want ik was mij vergeten op te geven Dus heb ik maar als groom gespeeld voor een vriendin. Zij startte vandaag in de F9A, haar proef ging helaas niet goed en dat vond de jury ook. Zij had uiteindelijk 201 punten dus helaas heeft zij het niet "gehaald".
Hoi ik ben Moniek ik ben 11 jaar. ik rij al 4 jaar en doe soms samen met een vriendin het bos in met haar shet
ik rij bijna elke week en soms meer als tessa niet kan ofzo. ik zou graag een keer een shetlander zelf willen hebben maar ik heb hier niet veel plaats voor. Als ik iemand kan of mag helpen mag je mij altijd een bericht sturen Doeii Xx
Na 2 dagen Parijs en een drukke werkweek vandaag weer naar joy geweest. Wel gereden maar het voelde toch niet helemaal goed. Niet kreupel maar niet fit en rechts achter toch af en toe een mispas. Morgen kont de DA langs en toch ook maar even bloed prikken. Hopenlijk wordt er iets gevonden.