Hoi allemaal! even een update!
Hightje is afgelopen vrijdag geopereerd. Dit is gelukkig allemaal goed verlopen! zal jullie de bloedfoto's besparen . Het bultje dat in zijn hoofd zat is eruit gehaald en opgestuurd voor onderzoek! ik had een klein gaatje in zn gezicht verwacht.... maar niets is minder waar- ongeveer ter grootte van een mobiel zit er een luikje. Gelukkig lijkt hij nergens last van te hebben en is hij lichamelijk heel erg fit. Wel zie ik aan hem dat ie heel graag naar huis zou willen. maarja dat zit er nog even niet in. Vandaag de prop die in zijn holte zat verwijderd en dat ging iets bloeden. Gelukkig stopte dit vrij snel vanzelf weer. Woensdag of donderdag wil hij nog een endoscoop maken om te kijken of alles er van binnen goed uit ziet en niet aan het irriteren is voordat hij naar huis mag. Ik hoop dat dit snel gaat gebeuren! Gelukkig is dierenarts Teun Sterk heel erg tevreden over hem en daar houden we ons dan ook maar aan vast. Hou jullie op de hoogte!
2018 wat was je een top jaar Ik heb zoveel leuke en mooie dingen kunnen en mogen doen, Ik hoop dat 2019 net zo succes vol mag worden Voor iedereen een heel gelukkig ,sportief en vooral gezond 2019
Zozo.. dat is lang geleden! Nadat ik in September mijn nieuwe studie ben gestart is het paardrijden een beetje op een laag pitje beland. Ik kreeg klierkoorts waardoor ik heel erg moe werd en na mijn school en studiewerk mijn paard niet meer altijd kreeg gedaan. In December begon het vriesweer en in combinatie met de aankomende examens kon ik Amigo maar 1x per maand gereden kregen. Gelukkig zijn mijn examens nu eindelijk gedaan! Ook mijn klierkoorts begint eindelijk te beteren. Terug aan de slag dus!
Eeen tijd niet online geweest maar alles gaat door Inmiddels over de helft van mijn stage en eerlijk gezegd ben ik daar blij mee. Het is super leuk en leerzaam maar 40uur in de week en daarnaast de paarden kost toch best veel energie... Kiki heeft de laatste paar dagen de kou in der billen denk ik, aan de longe voor het rijden is ze een bommetje. Maar daarna is het opstappen en wegrijden heerlijk! Vanmiddag zijn we rond half 6 weer thuis dus dan snel omkleden, eten en lekker naar stal.
Al 3 dagen ziekjes op bed, hopelijk morgen opgeknapt voor de TTC Training van Barbara Koot. Zondag wedstrijd in maasland, heel veel zin om weer lekker op pad te zijn.
het is een tijdje geleden dat ik weer iets heb bericht op deze pagina, maar ik ben vandaag weer actief bezig geweest. te beginnen heb ik vandaag 20 minuten en 3 km hardgelopen, dus aan mn eigen conditie moet gewerkt worden vind ik. daarna mn paardjeliefs dr stal uitgemest en vervolgens nog ruim 40 minuten getraind, wat erg goed ging. alleen ik zag wel dat ik iets meer aan het halthouden moet werken en iets meer tempocontrole moet gaan houden. voor derest was Zita echt helemaal top vanavond.
Vandaag een lekkere spa dag voor pepper. Vanochtend vroeg al in de molen geweest. Uit m'n stage gelijk door naar stal en de paardjes in de paddock gezet want het was heerlijk weer! Daarna z'n beentjes opgeschoren en hem van top tot teen gewassen. Daarna wou ik hem in de stapmolen zetten alleen kreeg hij het voorjaar in z'n bol, waardoor hij aan het stuiteren was over het terrein heen. Haha gekke pony is het ook, zo raar zie ik hem maar weinig doen. Na 10 min aan de hand stappen was hij weer wat rustiger dus toch maar in de molen gezet. Daarna even met mama al onze spullen weer opgeruimd en vanavond gewerkt. Morgen weer trainen met Milou d'r hulp en nog even de laatste puntjes op de i zetten.
Gister dagje Amsterdam, vandaag dagje Efteling! Super en super leuk allemaal! Alleen geen tijd voor de pony gehad. Morgenochtend maar een lekker strandritje maken ook effe lekker voor hem! En die week erna ben ik weer op stal te vinden!
Super carnaval gehad, weer een paar dagen bijgekomen haha. Vandaag weer wat wedstrijden ingeschreven met Sup. Afgelopen keer ons L1 debuut gemaakt, en wat een debuut... Super trots een eerste plaats mee naar huis genomen! Wat doet ze het toch gaaf.