27 mei
27 mei
28 mei
29 mei
29 mei
29 mei
29 mei
29 mei
29 mei
30 mei
Echt heel lang niet op TTD geweest. Heel de vakantie al veel gewerkt, lange dagen van 9,5 uur en dan 's avonds nog Eurostar trainen waardoor ik nauwelijks nog tijd heb voor iets leuks! Naja in iedergeval veel verdienen en soms heb ik een dagje tussendoor vrij die dan al snel is vol gepland!
Ondertussen met Eurostar hard aan het trainen voor het L2 en 29 augustus nadat ik op vakantie ben geweest ons debuut, heel leuk!
Afgelopen zondag zijn we naar het bos geweest. Voor Eurostar was dit zijn aller eerste keer en hij heeft zich echt heel keurig gedragen! Een keer schrok ie heel erg van een hond (die eruit zag als een kalf en ik zelfs erg vreemd vond) maar we hebben even flink gas erop gezet, echt genoten!!
Pff wat heb ik een drukke tijd achter de rug! Eerst de examens, die niet zo heel goed gingen voor mijn gevoel. Daarna selectiedag voor mijn opleiding. Uitslag examens: GESLAAGD VOOR MIJN VWO! Helaas waarschijnlijk uitgeloot voor de opleiding die ik zo graag wilde doen, dus nu maar dierwetenschappen ipv voeding en gezondheid. Door de drukke tijd ben ik ook niet echt meer op wedstrijd geweest, ik heb het wel echt gemist! Helaas komt er nu een ander tijdperk aan voor me, studeren. Daarom staat Laico te koop www.sporthorses.nl/advertentie/119149/te-koop/ponys-te-koop/… Ik vind het echt heel jammer, maar als hij ergens goed terecht komt en hopelijk ook weer terug kan komen in de sport, heb ik er vrede mee. We hebben 5 jaar lang een super tijd gehad samen, veel van elkaar mogen leren en hele mooie resultaten behaald.... Weet je (of ben je) iemand die nog op zoek is naar een lieve brave sportpony met potentie, dan mag je mij altijd een berichtje sturen.
Al weer even niets geschreven.
Maar ik zit zeker niet stil gezeten!
Fame gaat nu weer heel goed!
Het lessen bij Maxime gaat heel goed en fijn.
En thuis trainen gaat ook goed!
Helaas moest Fame een kleine 2 weken geleden een kleine operatie onder gaan dus mocht ik 1,5
week niet rijden.
Nu zijn we weer aan het opbouwen en dat gaat wel heel goed.
Misschien was die 1,5 week verplicht vrij wel een keer goed voor der.
Ik hoop zelf binnen kort weer te gaan starten.
Maar dat moet ik even goed gaan plannen.
Dit omdat ik eindelijk een BAAN heb gevonden!
Ik mag met trost zeggen dat ik de GROOM ben van Danielle Houtvast!
Zo super blij dat ik deze kans heb gekregen!
Hier mee is toch wel een grote meisje droom voor mij uitgekomen!
Ik vind het werk op stal super leuk en gezellig en voor al ook heel leerzaam.
Ze heeft een stel fijne paarden op stal staan.
En gaat vaak op wedstrijd en dat vind ik heel leuk om mee te gaan en kijken hoe ze dat doet!
Al met al heel blij met deze kans!
Danny en Lisette super bedankt voor de lekke jaren met TTD. Natuurlijk blijven we elkaar allemaal in de gaten houden en zal ik mij altijd een TTDer voelen. Met trots ben ik jullie ambassadrice geweest en zal deze tijd niet vergeten. Veel succes met al jullie spannende ideeën en zeker de challenge. Ook de toppers in het TTD team veel succes! En natuurlijk alle TTDers met een profiel.
Beste Leden probeer je voor en achternaam te vermelden. dan word het voor ons makkelijker als wij op wedstrijd aanwezig zijn .
We kunnen dan echt kijken wie er aan de start komt, als wij gaan kijken voor Team TTD
Diablo begint al dikkere haren te krijgen.. Hebben jullie de zomerdeken al erop?????
Vandaag heeeeerlijk getraind! Foto's staan wel op mijn profiel!
Al een tijdje niet op mijn TTD profiel gezeten ivm de blessure van mn mooie merrie... Ze had een tussenpees irritatie maar nu zijn we weer in de opbouw en doet ze het super! Hopelijk kunnen we komende zomer weer starten en dat laatste puntje voor de M2 halen!
Vandaag naar Florus gegaan! Lekker gepoetst en geknuffeld Ukkie. Nieuwsgierig is hij zeker, maar zo lief en knuffelig Toen ze een paar paarden naar buiten zette blies hij helemaal op en was het weer dat hengstje dat hij ook goed kan zijn haha
Daarna weer Latano getrained, ging weer super goed, travers in een keer, galop-stap-galop ging ook super en de keertwendingen perfect
FF 2 weekjes geen wedstrijden gereden. We hebben intussen ons M2 debuut gehad en meteen 1 winstpunt binnengesleept. Helaas reed ik in de eerste proef verkeerd en net geen winst, maar in de tweede proef 191 punten, dus daar was ik heel blij mee!
We zijn nu dus echt M2! Haha nog 9 wisntpunten en dan mogen we Z .
Ondertussen is mijn zusje Tamar ook begonnen met wedstrijd rijden op Chanel en ze heeft in 3 wedstrijden 8 winstpunten gereden in de B!
Vandaag eerst even mijn mondeling betoog even maken. Daarna trainen met Don Juan voor de wedstrijd van morgen in Lisserbroek om 12:22 en 12:29 dus dan gaan we weer knallen net zoals gister. En moet vanavond ook nog oppassen bij de buren. Druk dagje...
Wauw wat was het een ontzetten leuke dag vandaag en dan ook nog eens de ttd challenge ponys klasse I winnen!!! Eerst de door mij zelf bedachte proef met Ilion gereden dat onderdeel stond ik aan de leiding met echt super fijn commentaar en leuke complimenten daarna tijdens de ponywissel nogmaals mijn proef gereden en ook die gewonnen met nog mer super leuk commentaar!! Ik wil Lisette Born en Danny Zechielheel erg bedanken voor deze ontzettend leuke dag !!!
Eeen tijd niet online geweest maar alles gaat door Inmiddels over de helft van mijn stage en eerlijk gezegd ben ik daar blij mee. Het is super leuk en leerzaam maar 40uur in de week en daarnaast de paarden kost toch best veel energie... Kiki heeft de laatste paar dagen de kou in der billen denk ik, aan de longe voor het rijden is ze een bommetje. Maar daarna is het opstappen en wegrijden heerlijk! Vanmiddag zijn we rond half 6 weer thuis dus dan snel omkleden, eten en lekker naar stal.
Mijn doel voor vandaag bereikt en een stuk fijner kunnen rijden als vorige week. Nog niet perfect, maar er zit verbetering in. De selectieproef 5e en de tweede proef 4e. Al waren de jury's van de tweede proef wel erg streng en had alleen de winnaar net winst.
Jeep ons m1 debuut was super! De eerste proef had hij aan het begin nog wat spanning, vooral omdat we de ring niet van te voren mochten verkennen. Daar 5de geworden van het m1/m2 (3de van het m1) met 182 punten. De tweede proef ging veel beter, hij zweefde gewoon en die dan ook gewonnen met maar liefst 214 punten =) =) =) Zo trots op Enzo, hij is nog maar 5 en dan de eerste m1 wedstrijd even super dikke punten lopen!