28 juni
28 juni
28 juni
28 juni
29 juni
29 juni
29 juni
29 juni
30 juni
30 juni
Gisteren heel lekker gereden met Cedric Lie. Dacht onze beste proefjes tot nu toe. Jammer genoeg vond de jury het minder, 2x net geen winst. Op naar de volgende keer dan maar.
Morgen met Cedric Lie naar de kring in Nieuw Vennep. En 7 februari met Fleur een B proefje op de onderlinge wedstrijd. Net een maandje onder zadel en ik denk dat ze het best goed gaat doen. Had ik nooit gedacht, starten op een Irish Cob, haha.
Zondagmorgen zusje Minoek met Zorro kampioenschap in Aalsmeer. Zondagmiddag ga ik met Cedric Lie naar de kampioenschap in Nieuw Vennep. Druk dagje dus.
Kringwedstrijd vandaag afgelast en naar volgende week verplaatst vanwege de harde wind. Nu moeders in de stress, ik volgende week met Cedric starten in Nieuw Vennep en mijn zusje Minoek met Zorro in Aalsmeer. We wachten nu maar even de starttijden af.
Vandaag toch niet op wedstrijd geweest. Eigenaar van Cedric Lie is gister iets te vroeg vader geworden van een gezonde dochter en om dan de volgende dag meteen weg te zijn.......
Maar vandaag wel op Fleur gereden voor het eerst,vwat was ze braaf!!!
Zondag op pad met Cedric Lie, we gaan starten in Haarlem. Echt Wel is het stappen momenteel een beetje beu dus ik word best getest op mijn blijven zitten, hahaha.
Fleur doet braaf haar best, nu al rondgestapt met zadel en bungelend beugels terwijl ik over haar heen hang. Een dezer dagen maar eens gaan zitten.
Vandaag met Cedric weer gestart. 188, 185 punten en een tweede plaats. Nu L2 startgerechtigd maar nog even doortrainen. En vandaag op Fleur gehangen met zadel!! En weer heel braaf.
Ooohhh, ik wil terug, gister van vakantie terug gekomen uit Egypte. 30 graden!!! Maar toch ook blij om de beestjes terug te zien. Gister meteen met Echt Wel doorgegaan naar Bodegraven en we hebben weer hoop!!!! Al zal het nog lang duren maar dat geeft helemaal niets, we hebben de tijd en hij is het waard.
Mijn moeder en zus hebben Fleur in mijn vakantie gedaan en dat ging zo goed dat we straks maar eens een zadel op gaan doen
En......ik blijf toch voorlopig Cedric Lie uitbrengen, de eigenaar wilt toch graag dat ik hem voorlopig blijf rijden. Net maar weer ingeschreven voor een paar wedstrijden waaronder de kringkampioenschap. Ineens weer zin in 2015!!!
Dat was hem niet vandaag. Cedric struikelde meteen na een sprong dus ik met een salto voorover eraf. Wel op mijn voeten geland maar van zo een hoogte dat het in mijn rug schoot. Later ging het wel weer maar toch lekker terug naar stal gegaan. Wil wel heel op vakantie dinsdag.
Morgen springwedstrijd met Cedric Lie. Eerst oefen hoog en als dat goed gaat rondje B. Ben zo benieuwd. Fleur mijn andere trainingspaardje gaat ook lekker. In een week al braaf hoofdstel in en braaf aan de longeveer, zelfs al met singel.
Omdat ik met Cedric Lie mijn klus met veel plezier geklaard heb per 1 januari, naar de L2 gereden, is het weer tijd voor een nieuwe uitdaging. Vandaag is Miss Fleur gebracht. Een Irish Cob, merrie, en 10 jaar. Zo uit het land geplukt en nooit wat mee gedaan.
Wat een lieverd maar erg onwennig natuurlijk. Het arme paard zit in een cultuurshock.
Vandaag voor het eerst hoofdstel ingedaan en lekker over het terrein gewandeld. En ze was best heel braaf( gelukkig want het is een tank). Heb er zin in om hier een leuk rijpaard van te maken.
Volgende week gaan we kijken of we Cedric Lie ook een puntje in het springen kunnen bezorgen.
En maar wachten op bericht van de verzekering
Ik wil iets weten!!!
Wat wel leuk is, mijn moeder heeft een gave website gemaakt voor mij, weet alleen niet of ik de link hier mag plaatsen, hahaha.
Bah, bah, bah. Echt Wel gaat niet lekker en slecht nieuws gehad op Bodegraven. Zit er nu wel ff doorheen.
Zondag starten met Cedric Lie, eens kijken of ik de laatste 2 puntjes bij elkaar kan rijden. Dan lever ik hem 1 januari L2 af. En 30 nov nog springen met hem in de B.
En nu weer op zoek naar een nieuw paardje om per 1 jan te trainen en mss uitbrengen.
Cedric Lie liep vandaag twee keurige proeven. Beter dan afgelopen keren, toen winst, vandaag niet. Maar ik ben trots op hem, volgende keer beter.
Vandaag weer wedstrijd gereden met Cedric Lie, ging beter dan
vorige week. Jury ook tevreden, 2 x ruim winst.
Met Echt Wel weer aan het galopperen, yeah!!! Heerlijk. Mogen nu op B niveau trainen. En wat loopt hij toch super.