28 juni
28 juni
28 juni
28 juni
29 juni
29 juni
29 juni
29 juni
30 juni
30 juni
Helaas al een hele lange tijd niet meer op mijn TTD profiel geweest. Ik zal alles even in het kort updaten.
FS Don't Worry Junior heeft helaas een blessure opgelopen na onze 1e internationale wedstrijd in Lier vorig jaar. Hij is daarvoor geopereerd. Na alle pech die we hebben gehad is hij gelukkig inmiddels helemaal hersteld en zijn we weer aan het opbouwen!
Ook heb ik voor een tijdje de pony van Suraya Hendrikx mogen rijden, genaamd Interbrew de Rechri. Ook daar heb ik internationaal mee gestart. Maar vanwege tijdgebrek is hij terug gegaan naar zijn eigenaresse. Ik vond 3 paarden toch erg druk, ook vanwege school.
Ik wil jullie ook voorstellen aan mijn nieuwe paard Bella Johnson. Het is een 8 jarige merrie. Ik heb haar nu sinds 1,5 maand en wij zijn opgenomen in het talententeam TTC Zuid-Holland. Wij hebben van de week filmpjes gemaakt van de training voor ons TTD filmpje. Nu bewerken en natuurlijk hopen dat we worden uitgekozen. Dat lijkt mij super leuk!
Yess! We hebben definitief gekregen voor Lier! Onze eerste internationale wedstrijd, we hebben er zin in!!
Oeps.. al een tijdje niks meer op mijn TTD profiel berichten geplaatst! Inmiddels ben ik Z1 en gaat het trainen super fijn met Junior! Vrijdag hebben we meegedaan aan de TTC selectie's! We hebben lekker ingereden en daarna hebben wij super ons best gedaan in de ring bij Frits en Jeanine! We kregen later op de dag te horen dat we door waren naar de finale. Vandaag de finale gereden en ik ben opgenomen in het TTC!!!! Super blij met deze kans!! Maandag naar de kennismaking en eerste training!