De eerste rubriek welke is verreden in Lier de Diamant Cup 4.2 is vandaag gewonnen door Domien Michiels, met de schimmel hengst Panthero van de Vogelzang reed hij naar de winnende score van 72.875%.
Domien: "Panthero van de Vogelzang is nog maar zes jaar en voor hem was dit weer de eerste wedstrijd in een jaar tijd, voor hem ook een eerste wedstrijd van dit formaat. Ik ben echt super tevreden over zijn prestaties hier in de Diamant Cup. We hopen uiteindelijk dat dit de opvolger van Intermezzo van het Meerdaalhof wordt, die is nu 13 maar probeer daar nog wel Parijs mee te halen. Voor ons is het een druk jaar geweest met deelname aan de Olympische Spelen het Europees Kampioenschap en dan nu het Belgisch Kampioenschap. Het is wel weer erg fijn dat we hier kunnen starten met publiek en zonder de corona maatregelen dat maakt een wedstrijd echt een stuk leuker en vooral ook gezelliger."
De tweede plaats in de Diamant Cup vandaag was er voor Jorinde Verwimp en Escobar, zij reden naar een score van 72.000%. Isabel Cool zien we terug op de derde en vierde plaats, 71.563% was de score met VRDS Nea's Donna Qizara, 70.625% reed zij met Soulmate Coolhorses.
Op plaats vijf zien wij terug Jennifer Reimer zijn reed met Zapzarap naar 70.032%.
De volledige uitslag is hier te bekijken.
Bron: TopTalent Dressage Foto© Digishots
9 aug
9 aug
9 aug
9 aug
9 aug
9 aug
9 aug
10 aug
10 aug
11 aug